bltNasi kandydaci
Zg┼éosili┼Ťmy kandydat├│w na radnych w wyborach samorz─ůdowych do Rady Miejskiej og┼éoszonych na 16 listopada br. Poni┼╝ej znajduje si─Ö lista os├│b, kt├│re reprezentuj─ů Komitet Wyborczy Platformy Obywatelskiej.
Okr─Ög nr 1
kandydat
1. Goszka
Arkadiusz Krzysztof
kandydat
2. Jezierski
Piotr
kandydat
3. Kaczorowski
Andrzej Paweł
kandydat
4. Griesa
Radosław Krzysztof
kandydat
5. Sało-Kamińska
Ewa Magdalena
kandydat
6. Bojarowski
Jacek Wojciech
kandydat
7. Rehmus
Gra┼╝yna
kandydat
8. Bielińska
Marianna
kandydat
9. Kopkowski
Jakub Kornel
kandydat
10. Kufel
Małgorzata Lidia
Okr─Ög nr 2
kandydat
1. Ślusarski
Przemysław
kandydat
2. Glamowski
Maciej Jan
kandydat
3. Nowak
Krystyna Barbara
kandydat
4. Czaplewski
Leszek J├│zef
kandydat
5. Wawrzyniak
Marlena
kandydat
6. Fiałkowski
Zbigniew Marek
kandydat
7. Szymańska
Hanna Ewa
kandydat
8. Napolski
Paweł
kandydat
9. Ambrosius-Okońska
Małgorzata Daniela
kandydat
10. Misiewicz
Krzysztof Roman
Okr─Ög nr 3
kandydat
1. Iwanowska
Joanna Maria
kandydat
2. Ogonowska
Edyta Renata
kandydat
3. Szmerk
Małgorzata
kandydat
4. Szumski
Szymon Piotr
kandydat
5. Gurbin
Szymon Jarosław
kandydat
6. Jendraszek
Grzegorz Wiesław
kandydat
7. ┼╗uk
Kamil
kandydat
8. Majorke
Anna Leokadia
kandydat
9. Szpak
Wojciech
kandydat
10. Grzybowski
Remigiusz Ryszard
Okr─Ög nr 4
kandydat
1. Czepek
Michał Marek
kandydat
2. ┼╗ebrowski
Mariusz Arkadiusz
kandydat
3. Smolarek
Tomasz Jerzy
kandydat
4. Poliński
Wiesław Bernard
kandydat
5. Tomaszewski
Tomasz Paweł
kandydat
6. Radziszewski
Sławomir Grzegorz
kandydat
7. Solochewicz-Kostrzewska
Marzena Alina
kandydat
8. Cichoracki
Zdzisław Czesław
kandydat
9. Meloch
Arleta Monika
kandydat
10. Daniel
Małgorzata Lucyna
kandydat
11. Cybulski
Dariusz Jan
kandydat
12. Świtanowska
Beata Bo┼╝ena
kandydat
13. Szpak
Tomasz
kandydat
14. Lauda
Sylwia Beata
kandydat
15. Goszka
Anna Barbara
kandydat
16. Falkowski
Rafał Daniel
blt 
robertmalinowski
logo
© 2019   Oficjalna Strona Roberta Malinowskiego
Wszystkie Prawa Zastrze┼╝one
Liczniki   Linki   Kontakt