Menu
Facebook | FanPage
Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy PROMYK
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi SPINAKER
SPINAKER - Szkoła Ćwiczeń
Szkoła Branżowa I Stopnia z Oddziałami Integracyjnymi SPINAKER
Licea Ogólnokształcące ATS
Policealne Szkoły dla Dorosłych ATS, ATSA i ATSM
Szkoła Przysposabiająca Do Pracy SPINAKER
Zakład Leczniczy SPINAKER Centrum Medyczne w Grudziądzu
Certyfikowane Wojskowe Klasy Mundurowe
Centrum Diagnozy i Rehabilitacji SPINAKER
Projekty dofinansowane z innych zewnętrznych źródeł finansowania
Projekty dofinansowane z EFS i EFRR
Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna SPINAKER z Centrum Diagnozy i Terapii Autyzmu
Niepubliczny Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli EDU SPINAKER w Grudziądzu
SPINAKER dla Niepełnosprawnych Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna on-line
PFRON on-line
Przedszkola i żłobki
Stowarzyszenie SPINAKER
Przetargi | Zapytania Ofertowe | Inne
Niepełnosprawność
Harcerstwo
Platforma e-Learningowa
Działalność społeczna / Sport
Kadra | Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi SPINAKER

DYREKTOR

p. Karolina Hara

WYCHOWAWCY KLAS

Kl. I a

p. Gabriela Iwanowska

edukacja wczesnoszkolna


Kl. II a

p. Weronika Nalazek

edukacja wczesnoszkolna, świetlica


Kl. II b

p. Agata Dryszczyk

edukacja wczesnoszkolna, terapeuta terapii integracji sensorycznej , terapeuta terapii behawioralnej, oligofrenopedagog


Kl. III a

p. Aleksandra Wilmańska- Dymerska

edukacja wczesnoszkolna, terapeuta terapii behawioralnej, terapeuta terapii metodą Tomatis


Kl. III b

p. Magdalena Sosnowska

edukacja wczesnoszkolna, terapeuta terapii behawioralnej, oligofrenopedagog


Kl. IV a

p. Maciej Szczepański


historia, oligofrenopedagog, świetlica


KL.IV b

p. Karolina Staniszewska

język polski, terapeuta terapii eeg biofeedback

edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna


Kl. V a

p. Monika Torman- Sipak

WOS, historia, język niemiecki, terapeuta terapii integracji sensorycznej

oligofrenopedagog


KL.V b

p. Monika Torman- Sipak

WOS, historia, język niemiecki, terapeuta terapii integracji sensorycznej

oligofrenopedagog


Kl. VI a

p. Monika Majorke


chemia, matematyka


Kl. VI b

p. Monika Majorke


chemia, matematyka


Kl. VII a

p. Monika Jęziorska

geografia, biologia, terapeuta TUS, surdopedagog


Kl. VII b

p. Karolina Hara


język polski, pedagog specjalny, terapeuta terapii behawioralnej, terapeuta tDcs


Kl. VII c

p. Karolina Staniszewska

język polski, terapeuta terapii eeg biofeedback, edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna


Kl. 7 SPDP

p. Karolina Hara


język polski, pedagog specjalny, terapeuta terapii behawioralnej, terapeuta tDcs

Kl. VIII a

p. Sandra Krauze


edukacja dla bezpieczeństwa, oligofrenopedagog, pedagog specjalny, terapeuta AAC, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta terapii behawioralnej, terapeuta tDcs


KL 8 SPDP

p. Karolina Hara


język polski, pedagog specjalny, terapeuta terapii behawioralnej, terapeuta tDcs


NAUCZYCIELE KLAS 4-8

Jacek Czudy

matematyka, fizyka


Zofia Janiszewska


język polski

Agata Falkowska- Urbanek


język angielski

Paweł Tobolski

wychowanie fizyczne


Rafał Lewandowski

wychowanie fizyczne


Marcin Jeliński

wychowanie fizyczne

Alicja Kaczorek

doradztwo zawodowe, świetlica


Grażyna Milka- Sangho


matematyka

Jacek Czerski


język angielski

Małgorzata Żurawska


plastyka, muzyka

Michał Łopatyński


religia

Rafał Glinowiecki


informatyka

Janina Wyrwich


religia

Milena Latos

nauczyciel wspomagający, logopeda


Krystyna Wicińska

nauczyciel wspomagający


Mariola Rulewska

nauczyciel wspomagający


Natalia Hebel

nauczyciel wspomagający


Anna Bohdan

nauczyciel wspomagający, terapeuta terapii eeg biofeedback, terapeuta terapii AAC


Maciej Nowacki


świetlica , judo, nauczyciel wspomagający